Otwarcie Galerii Korona Kielce już niebawem!

Prace nad Galerią Korona Kielce idą znakomicie i już niebawem mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z oferty tego centrum handlowego. Inwestor poinformował, że obiekt zostanie oddany do użytku już 16 maja bieżącego roku! W związku z planowanym otwarciem przygotowano szereg interesujących atrakcji. Program inauguracji funkcjonowania Galerii Korona Kielce rozłożono aż na pięć dni. Deweloperowi zależy na usatysfakcjonowaniu wszystkich mieszkańców którzy zechcą uczcić ten ważny dla Kielc dzień.

Galeria Korona Kielce będzie dysponować największą w regionie ofertą handlową, a powierzchni centrum wyniesie 93 tysięce metrów kwadratowych. W obiekcie funkcjonować będzie około 160 lokali. Dla mieszkańców Kielc ogromne znaczenie ma także suma którą inwestor przekazał władzom w celu udoskonalenia okolicznej infrastruktury ? około 10 milionów złotych.

Większość powierzchni Galerii została już skomercjalizowana. Koordynacją tego procesu zajmuje się firma Libra Project. Warto podkreślić, że około 90% powierzchni znalazło już najemców. Wśród nich znajdzie się Cinema City, które w kieleckiej Koronie planuje uruchomić aż 9 sal. W Galerii Korona Kielce nie zabraknie też innych wielkich marek obecnych w większości tego typu obiektów w kraju.