Rekrutacja pracowników w Galerii Korona Kielce

Dobre wiadomości dla mieszkańców Kielc docierają od najemców powierzchni w Galerii Korona Kielce. Przedsiębiorcy ci poszukują obecnie pracowników, a liczba stanowisk robi spore wrażenie ? ma ich być około tysiąca. Zatrudnienie w Galerii znajdą nie tylko sprzedawcy, ale także kelnerzy, menedżerowie i pozostałe grupy zawodowe związane z działalnością handlowo-usługową. Warto dodać, że tysiąc stanowisk pracy to ogromna liczba w mieście, w którym zarejestrowanych jest około 11 tysięcy bezrobotnych mieszkańców. Inwestorzy zapowiadają, że szansę na zatrudnienie dostaną ludzie w różnym wieku i z dowolnym doświadczeniem zawodowym.

Galeria Korona Kielce otwarta zostanie dopiero na wiosnę, ale już teraz można zapoznać się z ogłoszeniem rekrutacyjnym na oficjalnej stronie Galerii. Najemcy za jej pośrednictwem sami umieszczają oferty pracy. Zgłosiło się już kilka sklepów, między innymi Pull and Bear, Oysho, Bershka a także restauracja Olimp.

Część ofert pracy znajdzie się również w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach, gdzie znaleziono do tej pory pracowników dla sieci delikatesów Piotr i Paweł.

W Galerii Korona Kielce zlokalizowanych zostanie około 160 lokali, a w tym restauracje i kawiarnie, multipleks Cinema City oraz klub fitness Pure.